Nasza historia

Edifier to globalna marka z zamiłowaniem do dźwięku. Została założona w Pekinie w Chinach w 1996 roku przez grupę audiofilów. Misją firmy Edifier jest dążenie do najwyższej jakości dźwięku. 

Edifier szybko zyskał reputację producenta wysokiej jakości głośników i słuchawek o eleganckim wyglądzie oraz przystępnych cenach. Wraz z rozwojem firmy, Edifier wyznaczał standardy technologii dźwiękowej, nieustannie opracowując nowe ulepszenia. 

Obecnie Edifier to przedsiębiorstwo na skalę światową, działające w ponad 70 krajach. Oferuje szeroką gamę produktów, w tym głośniki Bluetooth, głośniki biurowe, soundbary i wiele więcej. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i profesjonalistach.

To, co wyróżnia firmę Edifier, to jej zaangażowanie zarówno w jakość, jak i trwały rozwój. Wiara w to, że muzyka może łączyć ludzi, a jakość sprzętu ma tutaj kluczowe znaczenie. Firma dąży jednocześnie do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko, wdrażając ekologiczne procedury w całej swojej działalności.

Dbałość firmy Edifier o najwyższą jakość, innowacyjność i zrównoważony sposób rozwoju sprawiły, że stała się ona zaufaną marką w branży audio. Oferowane produkty charakteryzują się nie tylko klasą premium, ale także są bezpieczne dla środowiska, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla konsumentów. 

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem muzyki, graczem, czy kimś, kto ceni sobie świetną jakość dźwięku, w ofercie Edifier z pewnością znajdziesz dla siebie adekwatny produkt. Chcemy, by moc zamknięta w obudowach produktów Edifier wybrzmiała w każdym domu, w którym najwyższa jakość dźwięku jest nie tylko pożądana, ale również i kochana.

2022

Szereg produktów Edifier zdobyło nagrody takie jak IF Design, CES Innovation i Japan VGP.

2021

25. rocznica firmy Edifier oraz wprowadzenie nowego, flagowego produktu.

2019

Edifier zaprezentował serię bezprzewodowych słuchawek ANC i osiągnął znaczący roczny wzrost przychodów o 55,59%.

2018

Pomyślne przekształcenie i utworzenie nowej kategorii produktów audio dla graczy.

2012

Edifier wykupił STAX, renomowaną firmę produkującą słuchawki elektrostatyczne na światową skalę. W oparciu o zrozumienie i szacunek dla wartości marki STAX, Edifier wprowadza nowatorskie rozwiązania do tej japońskiej marki z blisko 80-letnią historią.

2010

Edifier z powodzeniem rozpoczął działalność handlową w Chinach.

2007

Producent założył swoją siedzibę w Dongguan Songshan Lake.

2006

Firma rozpoczęła produkcję słuchawek, a seria słuchawek dousznych stała się nowym, wiodącym produktem.

2004

Wprowadzono do sprzedaży wysokiej klasy produkty z serii E, które są powszechnie znane w branży i zdobyły wiele nagród w Chinach oraz za granicą. Wprowadzono na rynek flagowe głośniki S2000.

2003

Edifier rozszerzył asortyment produktów i stał się dominującym producentem w krajowej branży sprzętu audio.

2001

Utworzenie zakładu produkcyjnego w Shenzhen przy jednoczesnym szybkim wzroście udziału w rynku krajowym.

1999

Całkowite dostosowanie się do międzynarodowej branży audio dzięki wprowadzeniu do oferty głośników 2.1.

1998

Ukończono budowę zakładu produkcyjnego w Pekinie i rozpoczęto eksport głośników do Argentyny.

1997

Wprowadzono do sprzedaży profesjonalne głośniki APX3D.

1996

W tym roku powstała firma Edifier, a swoją działalność rozpoczęła od produkcji pierwszych głośników antymagnetycznych wykonanych w całości z drewna.