MR4

Głośniki 2.0

Kolor: Biały

Powrót do Głośniki
Opis produktu
Specyfikacja
Obsługa klienta

Profesjonalnie dostrojone do prawdziwej muzyki

W oparciu o dokładną analizę charakterystyki urządzenia przez niemiecki system KLIPPEL, bardziej wyrównana krzywa niezbędna dla monitora została uzyskana po dziesiątkach profesjonalnych dostrojeń przez Edifier Acoustic Lab.

Najwyższa głębia basu
Więcej szczegółów w zakresie niskich częstotliwości

Dzięki 4-calowemu głośnikowi niskotonowemu i wsparciu wzmacniacza klasy D, częstotliwość można obniżyć do 60 Hz, w pełni realizując niezwykłą wydajność niskich częstotliwości.

Współpraca z profesjonalnym sprzętem

Dzięki zbalansowanym gniazdom wejściowym TRS 6,35 mm, MR4 Studio Monitor można podłączyć do konsoli, miksera i innego profesjonalnego sprzętu o czułości wejściowej +4 dBu, aby zbudować mały system produkcji muzycznej.

Cyfrowy procesor sygnału

MR4 wykorzystuje wysokiej jakości chipset TI ADC (przetwornik analogowo-cyfrowy), SNR do 99dB, z cyfrowym wzmacniaczem mocy TI TAS5713 i wykorzystaniem wbudowanego procesora DSP do pełnej regulacji dźwięku, aby zapewnić doskonałą wydajność w trybie podwójnym.

Mniejszy rezonans

MR4 wykorzystuje drewnianą konstrukcję MDF, aby zmniejszyć rezonans i efekty renderowania w celu przywrócenia oryginalnego brzmienia.

Jedwabna membrana głośnika wysokotonowego
Delikatne i naturalne

1-calowa jedwabna membrana ze specjalną powłoką zapewnia gładkie i naturalne wysokie tony, a specjalnie zaprojektowany zintegrowany panel przedni w połączeniu z membraną zapewnia wyraźniejsze rozpraszanie wysokich częstotliwości.

Ulepszona profesjonalna jakość

Umiarkowana MICA dodana do tradycyjnego stożka PP zachowuje miękkość i relaksację słuchu z bardziej naturalnymi szczegółami oraz wzmacnia sztywność i twardość stożka, aby wzmocnić niskie częstotliwości i zwiększyć głębię basów.

Czyste brzmienie

W odróżnieniu od innych podstawowych głośników monitorujących, MR4 przyjmuje indukcyjny i pojemnościowy dzielnik częstotliwości drugiego rzędu, dzięki czemu zarówno głośnik niskotonowy, jak i wysokotonowy mogą uzyskać lepszy sygnał wejściowy i odtworzyć czystość dźwięku.

Efekt dźwiękowy w dwóch trybach

Dzięki specjalnemu efektowi dźwiękowemu w dwóch trybach, użytkownik może wybrać tryb monitora, aby słuchać prawdziwego dźwięku tworzonego na potrzeby produkcji muzycznej, lub przełączyć się na tryb muzyczny, aby słuchać muzyki na co dzień.

Łatwa obsługa i sterowanie

Obróć wielofunkcyjne pokrętło z przodu, aby wyregulować głośność, włącz/wyłącz zasilanie przez długie naciśnięcie i kliknij dwukrotnie, aby przełączać się między trybami dźwięku.

Brak ograniczeń dla połączeń

Oprócz zbalansowanego wejścia TRS, MR4 posiada również dwa niezbalansowane wejścia RCA/AUX i przednie wyjście słuchawkowe, które zapewniają wygodne podłączenie do różnych urządzeń jednocześnie i przełączenie w tryb monitorowania wyjścia na słuchawki.

Specyfikacja

Całkowita moc wyjściowa (RMS)

21W + 21W

Pasmo przenoszenia

60Hz - 20kHz

Stosunek sygnału do szumu

≥ 85dB (A)

Wejścia audio

TRS, RCA, AUX

Waga netto

4.5kg

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.