WH500

Bezprzewodowe słuchawki nauszne

Kolor: Czarny

Powrót do Słuchawki
Opis produktu
Specyfikacja
Obsługa klienta

Sterownik kompozytowy 30 mm

Dynamiczny dźwięk

WH500 gwarantuje wspaniałą podróż dźwiękową dzięki niewielkiemu, ale potężnemu 30-milimetrowemu kompozytowemu przetwornikowi dynamicznemu (PU+PEEK). Precyzyjnie prezentuje czysty i wyraźny dźwięk dla wszystkich rodzajów muzyki dzięki dobrze dostrojonym przejściom od czystych wysokich tonów i pełnego zakresu średnich tonów do mocnego basu.

Wydłużona żywotność baterii

Muzyka przez cały dzień

W pełni naładowana bateria zapewnia 40 godzin nieprzerwanego odtwarzania, a 10-minutowe szybkie ładowanie zapewnia dodatkowe 6 godzin odtwarzania.

* Czas odtwarzania może się różnić w zależności od otoczenia, poziomu głośności i źródeł dźwięku.

Precyzyjny odbiór głosu

Wyraźne połączenie

Dzięki wbudowanym mikrofonom i zaawansowanemu przetwarzaniu sygnału audio, słuchawki mogą dokładnie odróżnić hałas otoczenia od ludzkiego głosu i precyzyjnie odbierać dźwięk nawet w hałaśliwym otoczeniu. Doświadcz wyraźnego połączenia bez użycia rąk w szerokim zakresie środowisk.

Tryb muzyczny i tryb gry

Sterowanie jednym przyciskiem

Wielofunkcyjny przycisk na słuchawkach został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci szybko przełączać się między trybem muzycznym i trybem gry za pomocą jednego naciśnięcia. Tryb muzyczny usprawnia każdą sesję słuchania muzyki, podczas gdy tryb gry zapewnia bardzo niskie opóźnienie wynoszące 80 ms. Pozwala to doświadczyć płynniejszej, szybszej i bardziej wciągającej rozgrywki.

Podwój swoje połączenia

Bez wysiłku przełączaj się z jednego urządzenia Bluetooth® na drugie

Najnowszy Bluetooth 5.2 umożliwia przełączanie się z jednego urządzenia na drugie. Wydajna wielozadaniowość między oglądaniem filmu na laptopie a odbieraniem połączeń telefonicznych w ciągu kilku sekund.

Włączone bezpieczne słuchanie

Nigdy nie przekraczać 85dB

Bezpieczna regulacja głośności Edifier jest teraz dostępna w aplikacji Edifier Connect. Po włączeniu funkcji bezpiecznej głośności maksymalne ograniczenie głośności wynosi do 85 dB. Dzięki temu można cieszyć się muzyką bez obawy o uszkodzenie słuchu.

Wyłącznik czasowy

Ustawianie alarmów dla słuchawek

Zarządzaj czasem odtwarzania muzyki za pomocą funkcji wyłącznika czasowego w aplikacji Edifier Connect. Można go ustawić na 5 minut, 15 minut, 30 minut, 1 godzinę lub 3 godziny. Łatwo oszczędzaj energię podczas słuchania ulubionego podcastu na dobranoc bez budzenia się, aby go wyłączyć.

Konfigurowalne ustawienia korektora

Dostosuj swoje wrażenia słuchowe

Dostosuj ustawienia korektora (klasyczne lub dynamiczne) do swoich preferencji słuchania. Możesz również spersonalizować swoje wrażenia dźwiękowe za pomocą regulowanej funkcji EQ.

Skanowanie w poszukiwaniu korektora BASSY

Wypróbuj najlepiej dostrojone ustawienie korektora dla basów! Wybierz niestandardowy efekt dźwiękowy w aplikacji Edifier Connect i dodaj ten korektor, skanując poniższy kod QR.

Składane, lekkie i wygodne

Komfort przez cały dzień

WH500 ma modny, ale kolorowy wygląd, który wyróżnia się osobowością. Kompaktowy rozmiar i składana konstrukcja sprawiają, że jest przenośny i wygodny w użyciu.

Specyfikacja

Bluetooth

V5.2

Protokół Bluetooth

A2DP, AVRCP, HFP

Czas odtwarzania

40 godzin

Port ładowania

USB-C (Typ-C)

Czas ładowania

Około 2 godziny(Szybkie ładowanie: 10 miniut = 6 godzin)

Wejście

5V ⎓ 1A

Kodowanie Audio

SBC

Sterownik

30mm PEEK+PU

Pasmo przenoszenia

20Hz - 20kHz

Wyjściowy poziom ciśnienia akustycznego

91dB ± 3dBSPL(A)

Waga

172g

Wymiary (dł. x szer. x wys. mm)

163.3 x 67.2 x 184mm

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.