CX7

Głośniki komputerowe 2.1

Kolor: Czarny

Powrót do Głośniki
Opis produktu
Specyfikacja

Elegancki design

Nowoczesny design to nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także wysoka jakość odtwarzanego dźwięku. Atrakcyjna talia osy konsoli wolnostojącej integruje w pełni funkcjonalny panel sterowania, całkiem przyjazny w codziennym użytkowaniu. Całkowicie drewniane obudowy subwoofera i głośników satelitarnych uzupełniają każdy styl wystroju pomieszczenia, minimalizując rezonans akustyczny i zmniejszając zniekształcenia.

Potężne basy

8-calowy przetwornik basowy subwoofera może generować moc wyjściową do 45 W (RMS). Rozszerzony port bass reflex jest skalibrowany tak, aby basy były mocniejsze. Uruchom grę lub film i ciesz się wybuchowymi, głębokimi basami, które wstrząsają i kołyszą.

Pełne brzmienie tonów średnich i wyraziste tony wysokie

3,5-calowe przetworniki średniotonowe i 1-calowe głośniki wysokotonowe z jedwabną kopułką zostały precyzyjnie dostrojone, aby zapewnić zrównoważoną reprodukcję średnich i wysokich tonów. Dzięki wzmocnieniu przez 2-drożną zwrotnicę, tony średnie brzmią w sposób pełny, a tony wysokie są wyraźne.

Łączność Bluetooth dla płynnego strumieniowania dźwięku

Bluetooth V5.0 charakteryzuje się wysoką rozdzielczością, stabilną transmisją, niskim zużyciem energii i szerokim zakresem zastosowań, zapewniając wysokiej jakości dźwięk.

Bogata łączność

Dostępnych jest wiele interfejsów umożliwiających podłączenie do różnych źródeł dźwięku. Ciesz się muzyką z wejścia liniowego, USB lub karty SD, tak jak lubisz.

Proste sterowanie

Za pomocą panelu sterowania na konsoli lub pilota zdalnego sterowania można łatwo obsługiwać produkt i korzystać z jego wszystkich funkcji. Na wyświetlaczu wyraźnie widać stan urządzenia.

Specyfikacja

Całkowita moc wyjściowa (RMS)

12 W×2 (tony średnie/wysokie) + 45 W (tony niskie)

Głośniki

3,5" / 89 mm (tony średnie) + 1" / 25 mm (tony wysokie) + 8" / 203 mm (tony niskie)

Pasmo przenoszenia

140 Hz - 19 kHz (głośniki satelitarne)
45 Hz - 130 Hz (subwoofer)

Współczynnik sygnału do szumu

≥ 80dB (A)

Wejścia audio

PC, AUX, USB, karta SD, Bluetooth

Czułość wejścia

PC: 700 ± 50 mV (głośniki satelitarne)
650 ± 20mV (subwoofer)
AUX: 500 ± 50 mV (głośniki satelitarne)
500 ± 20mV (Subwoofer)
Bluetooth: 400 ± 50mFFS (Głośniki satelitarne)
350 ± 20mFFS (Subwoofer)

Wersja Bluetooth

V5.0

Wymiary (szer. x wys. x gł.)

425mm × 450mm × 335mm

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.
Zapisz