MF5P

Przenośny wzmacniacz głosu

Kolor: Czarny

Powrót do Głośniki
Opis produktu
Specyfikacja
Obsługa klienta

Wyraźny przekaz wiadomości

Wbudowana funkcja zapobiegająca sprzężeniu zwrotnemu może automatycznie wyeliminować nieoczekiwane i irytujące wycie, zapewniając stabilną i bezproblemową pracę. Zbudowany z profesjonalnymi procesorami dźwięku, aby wzmocnić Twój głos i zapewnić, że wszyscy wokół Ciebie usłyszą Cię głośno i wyraźnie. W końcu nie można krzyczeć przez cały czas. Oszczędza również strunom głosowym niepotrzebnego stresu, gdy trudno jest mówić wystarczająco głośno. Idealny dla osób o słabym lub nadwyrężonym głosie lub tych, którzy regularnie intensywnie używają głosu.

12 godzin odtwarzania

Czy bateria jest wytrzymała? Jak najbardziej! Wzmacniacz jest wyposażony w akumulator o pojemności 2200 mAh, który zapewnia 12 godzin nieprzerwanej pracy. Jest to najlepszy wybór dla różnych osób, takich jak nauczyciele, trenerzy, przewodnicy wycieczek, prezentacje i spotkania z dużą liczbą uczestników.

Wiele możliwości podłączenia

To nie tylko wzmacniacz głosu, ale także głośnik Bluetooth, który obsługuje również wejścia AUX, USB i karty Micro SD. Niewiele urządzeń oferuje te funkcje. Włóż dysk flash USB lub kartę TF (obsługa do 64 GB), aby odtwarzać własną listę muzyczną lub wcześniej nagrane klipy audio. Bluetooth i dodatkowe wejście audio umożliwiają odtwarzanie muzyki i dźwięku z praktycznie dowolnego urządzenia, takiego jak smartfony i tablety. Będziesz również pod wrażeniem, że odtwarzanie muzyki i wzmacniacze głosu mogą działać jednocześnie.

Wolne ręce

Warto również wspomnieć, że wzmacniacz jest wyposażony w regulowany pasek umożliwiający korzystanie z niego bez użycia rąk. Lekka i ergonomiczna konstrukcja zapewnia przenośne wrażenia dźwiękowe. Można go zawiesić na szyi lub umieścić w talii bez powodowania dyskomfortu. Jest również wyposażony w tylny klips, aby zapewnić większą wygodę. Idealny dla osób, które często się przemieszczają.

Mikrofon o średnicy 9,7 mm

Standardowy duży mikrofon o średnicy 9,7 mm o wysokiej czułości, niskich zniekształceniach i zorientowanej konstrukcji może skutecznie redukować zakłócenia głośnego hałasu otoczenia, zapewniając jednocześnie czystą i wyraźną transmisję głosu.

Nagrywanie jednym przyciskiem

Podłącz mikrofon, włóż kartę microSD lub dysk flash USB (pliki nagrań zostaną zapisane w formacie MP3), przełącz na tryb AUX lub Bluetooth, a następnie naciśnij przycisk nagrywania, aby nagrywać. Odtwarzanie nagrań obsługuje pojedynczą pętlę i pełną pętlę, wygodną dla sklepów do cyklicznego odtwarzania i promowania języka.

Szybkie przewijanie do przodu i do tyłu

Długie naciśnięcie przycisku przewijania do tyłu lub do przodu umożliwia szybkie przewijanie do tyłu lub do przodu podczas odtwarzania plików MP3 lub nagrań. Szybkie lokalizowanie segmentów, które mają zostać odtworzone, ułatwia korzystanie z urządzenia.

Priorytet mikrofonu do tłumienia dźwięków w tle

Jeśli podczas odtwarzania muzyki dźwięk jest wzmacniany, naciśnij i przytrzymaj przycisk przełączania trybu przez 3 sekundy, aby włączyć funkcję Priorytet mikrofonu. Mówienie przez mikrofon automatycznie wyciszy dźwięki tła odtwarzanej muzyki. Wzmacniaj dźwięk w dowolnym momencie bez zakłóceń. Uwaga: Priorytet mikrofonu włączony: muzyka w tle zostanie wstrzymana podczas mówienia; Priorytet mikrofonu wyłączony: muzyka w tle będzie nadal odtwarzana podczas mówienia.

Wygodne przyciski fizyczne

Wszystkie przyciski znajdujące się na górze są pokryte silikonem, wygodne do naciśnięcia i wykonane z myślą o przetrwaniu próby czasu. Można je łatwo nacisnąć, gdy są używane w talii, bez ryzyka przypadkowego dotknięcia w porównaniu z przyciskiem dotykowym.

Specyfikacja

Całkowita moc wyjściowa (RMS)

2.5W

Głośniki

Głośnik wysokotonowy: 3" (78 mm)

Pasmo przenoszenia

480Hz - 15kHz

Wejścia audio

Bluetooth, AUX, pamięć flash USB, karta Micro SD

Wersja Bluetooth

V5.0

Wymiary (szer. x wys. x gł.)

41mm × 90mm × 119mm

Waga netto

0.25kg