R1600TIII

Głośniki 2.0

Kolor: Brązowy

Powrót do Głośniki
Opis produktu
Specyfikacja
Często zadawane pytania

Profesjonalny system wzmacniaczy

Studio 1600TIII wykorzystuje DSP i DRC, aby zapobiec zniekształceniom nawet przy najwyższych poziomach głośności, zapewniając wyraźny i czysty dźwięk.

Bezprzewodowy pilot

Do R1600TIII dołączony jest bezprzewodowy pilot do regulacji głośności i zasilania.

Drewniana obudowa

Obudowa wykonana w 100% z drewna MDF minimalizuje rezonans akustyczny.

Specyfikacja

Całkowita moc wyjściowa (RMS)

13W x 2 + 17W x 2

Jednostka sterownika

Speaker unit: Tweeter: 19mm, 6 Ω
Bass unit: 4 inch (116mm), 6Ω

Pasmo przenoszenia

R/L: 3.3KHz - 20KHz
SW: 30Hz - 3KHz

Współczynnik sygnału do szumu

≥ 85dB (A)

Wejście audio

PC, AUX

lnput Sensitivity

PC: 700mV ± 50mV
Aux: 550mV ± 50mV

Wymiary (szer. x wys. x gł.)

154 mm x 254mm x 214mm

Często zadawane pytania
Podłączanie subwoofera do pary zasilanych głośników, które nie mają wyjścia "Sub-Out"

Tak, można używać subwoofera z naszymi zasilanymi głośnikami, ale subwoofer musi być również zasilany samodzielnie. Potrzebny będzie rozdzielacz RCA Y. Ze źródła dźwięku należy poprowadzić jeden zestaw RCA do głośników, a drugi zestaw RCA do subwoofera. Należy pamiętać, że głośniki bez wyjścia subwoofera nie mają filtra dolnoprzepustowego, więc będą nadal odtwarzać częstotliwości basowe po podłączeniu do subwoofera.

Sparować dwa zestawy głośników Bluetooth Edifier z urządzeniem i używać ich jednocześnie?

Jest to możliwe, ale tylko wtedy, gdy źródło dźwięku obsługuje podwójny dźwięk Bluetooth. Sprawdź w instrukcji obsługi urządzenia Bluetooth lub u jego producenta, czy obsługuje ono podwójny dźwięk Bluetooth. Jeśli urządzenie nie posiada takiej funkcji, można zakupić zewnętrzny nadajnik Bluetooth w wielu sklepach internetowych.

Głośniki pod gramofonem, przedwzmacniacz włączony, z jednego dźwięk, z drugiego cisza lub drapanie.

Problem ten jest zwykle spowodowany przez błąd śledzenia w gramofonie. Aby sprawdzić, czy jest to wina gramofonu, czy głośników, odwróć gniazda RCA na głośniku sterującym, czerwony na biały i biały na czerwony. Jeśli problem występuje teraz na drugim głośniku, oznacza to, że winny jest gramofon. Skontaktuj się z producentem gramofonu, aby uzyskać instrukcje dotyczące prawidłowego ustawienia śledzenia. Jeśli problem pozostaje na tym samym kanale, jest to problem. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w celu rozwiązania problemu i uzyskania pomocy.

Dlaczego mój głośnik nie może połączyć się z Bluetooth?

1. Upewnij się, że wejście Bluetooth jest wybrane, możesz to zrobić na dwa sposoby. Za pomocą pilota głośnika naciśnij przycisk z symbolem Bluetooth lub kliknij pokrętło głośności na głośniku sterującym, aby przełączać się między wejściami. Jeśli głośniki mają wskaźnik LED, lampka zaświeci się na niebiesko, jeśli mają ekran, pojawi się symbol Bluetooth. Jeśli parowanie jest możliwe, ale dźwięk nadal nie jest odbierany, sprawdź, czy głośność jest zwiększona zarówno na urządzeniu Bluetooth, jak i na głośnikach.
2. Odłącz wszystkie wcześniej sparowane urządzenia. Naciśnij i przytrzymaj pokrętło głośności na głośniku sterującym przez 2-5 sekund. Następnie sparuj głośniki z urządzeniem Bluetooth.
3. Spróbuj zresetować układ Bluetooth do ustawień fabrycznych. Odłącz głośniki na co najmniej dziesięć minut, aby kondensatory całkowicie się rozładowały. Następnie podłącz głośniki z powrotem, wybierz wejście Bluetooth i sparuj urządzenie z głośnikami. *Jeśli żaden z powyższych sposobów nie zadziała, najprawdopodobniej jest to problem z układem Bluetooth głośników i konieczna będzie ich wymiana.

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.