S1000W

Głośniki 2.0

Kolor: Brązowy

Powrót do Głośniki
Opis produktu
Specyfikacja
Często zadawane pytania

Maksymalna wydajność

Umieszczone z przodu przetworniki zapewniają optymalną wydajność i moc 120 W w stylowej, ale prostej formie. Idealny do podłączenia do telewizora, aby uzyskać oszałamiający dźwięk podczas oglądania filmów i płyt winylowych.

Aluminiowa jednostka basowa

Ten przetwornik zapewnia czysty, precyzyjny dźwięk, wytwarzając potężne, trzęsące pomieszczeniem basy - od filmów po muzykę!

Tytanowa kopułka wysokotonowa

Tytanowa kopułka wysokotonowa zapewnia płynną reakcję, doskonałą dyspersję i lepszą czułość niż plastikowe głośniki wysokotonowe lub standardowe głośniki komputerowe.

Ustawione pod kątem z myślą o akustyce

Kątowa konstrukcja zapewnia większy dźwięk z głębokimi i bogatymi niskimi tonami. Solidna konstrukcja zmniejsza rezonans. Wysoka jakość wykonania z imponującymi specyfikacjami dla każdego audiofila, który ceni sobie dźwięk i ogólne wrażenia.

Bezprzewodowość oznacza wolność

Zarówno Wi-Fi, jak i Bluetooth są dostępne dla płynnego słuchania. Wydajny moduł charakteryzuje się wysoką rozdzielczością, stabilną transmisją, niskim zużyciem energii i szerokim zakresem zastosowań.

Łatwe połączenie Wi-Fi

Podłącz głośnik do sieci Wi-Fi za pomocą aplikacji Edifier Home. Wystarczy tylko kilka dotknięć ekranu, bez żadnych kłopotów.

Łączność Bluetooth

Bluetooth V5.0 charakteryzuje się wysoką rozdzielczością, stabilną transmisją, niskim zużyciem energii i szerokim zakresem zastosowań, zapewniając wysokiej jakości dźwięk.

Muzyka zsynchronizowana dla wielu pomieszczeń

Dzięki Apple AirPlay, Amazon Alexa lub Spotify, możesz zgrupować ten głośnik w system muzyczny dla wielu pomieszczeń. Ciesz się zsynchronizowanym odtwarzaniem muzyki podczas wędrówki po pokojach.

AirPlay 2

Strumieniuj muzykę z iPhone'a, iPada lub Maca. Grupuj system muzyczny multiroom i używaj głośnika Apple HomePod mini do sterowania odtwarzaniem za pomocą głosu.

Kompatybilny z Alexa

Połącz ten głośnik z wbudowanym urządzeniem Alexa lub urządzeniem Amazon Echo. Zgrupuj system muzyczny multi-room i używaj wbudowanego urządzenia Alexa lub urządzenia Amazon Echo do sterowania odtwarzaniem za pomocą głosu.

* Dostępny w następujących krajach: Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Holandia, Polska, Brazylia, Australia, Japonia.
** Ta funkcja będzie dostępna w kolejnych krajach i regionach.

TIDAL Connect

Obsługują też TIDAL Connect. Ciesz się najlepszą jakością słuchania bezstratnej muzyki.

Wiele wejść

Podłącz ten głośnik do dowolnego wejścia. Wyposażony w wejścia optyczne, koncentryczne, PC i pomocnicze.

Łatwe i bezproblemowe sterowanie

Wyposażony w pilota zdalnego sterowania dla wygody i kontroli dźwięku z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Intuicyjnie zaprojektowane przyciski sprawiają, że funkcje głośności i odtwarzania są łatwe do zlokalizowania i zmiany. Regulacja tonów niskich, wysokich i głośności jest również dostępna w systemie głośników, jeśli ich potrzebujesz.

Specyfikacja

Całkowita moc wyjściowa (RMS)

35 W×2 (średnie/niskie tony) + 25 W×2 (wysokie tony)

Głośniki

5,5" (średnie/niskie tony) + 1" (wysokie tony)

Pasmo przenoszenia

45 Hz - 40 kHz

Stosunek sygnał/szum

≥ 90dB(A)

Wejścia audio

WiFi, Airplay2, Bluetooth Optical, RCA x 2, Coaxia

Wersja Bluetooth

V5.2

Poziom hałasu

≤ 25dB(A)

Waga netto

16,77 kg

Często zadawane pytania
Czy można połączyć subwoofer do pary zasilanych głośników, które nie mają wyjścia "Sub-Out"?

Tak, można używać subwoofera z naszymi zasilanymi głośnikami, ale subwoofer musi być również zasilany samodzielnie. Potrzebny będzie rozdzielacz RCA Y. Ze źródła dźwięku należy poprowadzić jeden zestaw RCA do głośników, a drugi zestaw RCA do subwoofera. Należy pamiętać, że głośniki bez wyjścia subwoofera nie mają filtra dolnoprzepustowego, więc będą nadal odtwarzać częstotliwości basowe po podłączeniu do subwoofera.

Czy możliwe jest parowanie dwóch zestawów głośników Bluetooth Edifier z urządzeniem i korzystanie z nich w tym samym czasie?

Jest to możliwe, ale tylko wtedy, gdy źródło dźwięku obsługuje podwójny dźwięk Bluetooth. Sprawdź w instrukcji obsługi lub u producenta urządzenia Bluetooth, czy obsługuje ono funkcję podwójnego dźwięku Bluetooth. Jeśli urządzenie nie ma takiej możliwości, można zakupić zewnętrzny nadajnik rozdzielający Bluetooth w wielu sklepach internetowych.

Głośniki są podłączone do gramofonu, przedwzmacniacz jest włączony, z jednego głośnika wydobywa się dźwięk, a z drugiego nie lub wydobywa się dźwięk drapania.

Problem ten jest zwykle spowodowany przez śledzenie dźwięku przez gramofon. Aby sprawdzić, czy jest to wina gramofonu, czy głośników, odwróć gniazda RCA na głośniku sterującym, czerwony na biały i biały na czerwony. Jeśli problem występuje teraz na drugim głośniku, oznacza to, że winny jest gramofon. Skontaktuj się z producentem gramofonu, aby uzyskać instrukcje dotyczące prawidłowego ustawienia śledzenia. Jeśli problem pozostaje na tym samym kanale, jest to problem. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w celu rozwiązania problemu i uzyskania pomocy.

Głośniki są podłączone do mojego gramofonu, ale głośność jest niewielka lub żadna.

Głośniki z własnym zasilaniem wymagają przedwzmacniacza, aby wzmocnić sygnał gramofonowy do poziomu liniowego. Wiele nowoczesnych gramofonów posiada wbudowany, przełączany przedwzmacniacz. Zazwyczaj przełącznik do włączania przedwzmacniacza znajduje się z tyłu gramofonu lub pod talerzem. Przełącznik jest najczęściej oznaczony jako Phono/Line i musi znajdować się w pozycji Line. Aby dowiedzieć się, czy twój gramofon ma wbudowany przedwzmacniacz, zapoznaj się z instrukcją obsługi lub skontaktuj się z producentem.

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.