G30 S

Słuchawki gamingowe HECATE

Kolor: Czarny

Powrót do Dźwięk w grach
Opis produktu
Specyfikacja

Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz

Technologia bezprzewodowej transmisji e-sportowej 2,4 GHz ułatwia swobodne granie, a zasięg bezprzewodowy wynosi około 10 metrów. Korzystając z adaptera USB G30 S, zestaw słuchawkowy można podłączyć do urządzeń takich jak komputery stacjonarne, notebooki, PS4 i PS5, aby uzyskać niezwykle wysoką wydajność!

* Dane dotyczące zasięgu połączenia bezprzewodowego pochodzą z laboratorium Ranger, a konkretne zastosowanie różni się w zależności od środowiska.

E-sport w dwóch trybach z niskim opóźnieniem

Połączenie 2,4 GHz z bardzo niskim opóźnieniem wynoszącym około 15 ms pomaga wygrać każdą grę. Stabilne połączenie Bluetooth 5.3 zapewnia wspaniałe wrażenia z gry.

Stabilne połączenie Bluetooth 5.3

G30 S jest wyposażony w układ Bluetooth 5.3, który zapewnia stabilne połączenie i oferuje graczom zróżnicowane wrażenia i scenariusze użytkowania.

Przetwornik 40 mm

Dostrojone przez laboratorium akustyczne Edifier, aby zapewnić potężną scenę dźwiękową i wysokiej jakości dźwięk dzięki wysokiej jakości 40-milimetrowemu przetwornikowi dynamicznemu. Czyste wysokie tony i imponujące basy zapewniają żywe wrażenia podczas gry.

Specjalnie dostrojone efekty dźwiękowe

Specjalnie dostrojone efekty dźwiękowe pozwalają graczom dokładnie uchwycić szczegóły dźwiękowe w grze, a także wzmocnić efekty dźwiękowe, takie jak odgłosy kroków i wystrzałów, aby gracze mogli łatwo zidentyfikować pozycję wroga.

Krystalicznie czysta jakość połączeń

Ekskluzywny kanał transmisji danych w trybie 2.4G pozwala skutecznie unikać kanałów, które są łatwo zakłócane i znacznie poprawia jakość komunikacji głosowej w grach. Wbudowany i odłączany mikrofon skutecznie tłumi szumy.

Długa żywotność baterii w dwóch trybach

Wyposażony w nową generację technologii transmisji bezprzewodowej 2,4 GHz, zestaw słuchawkowy zużywa mniej niż jedną trzecią energii tradycyjnego odpowiednika, uwalniając użytkownika od obaw o żywotność baterii.

Fajny efekt świetlny zapewniający wyjątkową atmosferę

Efekt świetlny RGB w 16,8 mln kolorów tworzący wyjątkową atmosferę Unikalne narzędzie do gier na scenie e-sportowej.

Zanurz się w grze

Zanurz się w świat gier jak nigdy dotąd dzięki naszym innowacyjnym słuchawkom gamingowym. Teraz masz pełną kontrolę nad oświetleniem, co pozwala ci grać nawet późno w nocy, bez obawy o przeszkadzanie innym. Odkryj nowy wymiar rozrywki dzięki naszym gamingowym słuchawkom - to czas na zanurzenie się w grze, w pełnym świetle i komforcie!

Łatwe sterowanie

Przyciski na lewym nauszniku umożliwiają swobodną regulację głośności, efektu świetlnego i mikrofonu w trybie gry zgodnie z własnymi preferencjami.

Specyfikacja

Połączenie

Bluetooth 2.4GHz

Bluetooth

V5.3

Protokół Bluetooth

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Skuteczna odległość

10m

Czas pracy

Tryb Bluetooth: około 13,5 godziny (światło włączone) / około 30 godzin (światło wyłączone)
Tryb 2,4 GHz: około 12,5 godziny (światło wyłączone) / około 28,5 godziny (światło wyłączone)

Port ładowania

USB-C (Typ-C)

Czas ładowania

Około 2 godzin

Sterownik

Przetwornik dynamiczny Φ40 mm

Pasmo przenoszenia

20Hz - 20kHz

Waga

255g

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.