G33

Słuchawki gamingowe HECATE

Kolor: Czarny

Powrót do Dźwięk w grach
Opis produktu
Specyfikacja

Dynamiczne podświetlenie

Efekty świetlne RGB zostały ulepszone z monochromatycznego efektu świetlnego do 12 zestawów 16,8 miliona kolorów, 8 zmiennych cykli i efektów świetlnych 3D. Efekty świetlne można przełączać jednym przyciskiem, tworząc atmosferę gry.

Doskonała jakość dźwięku zapewnia doskonałe wrażenia z gry

40-milimetrowe magnesy neodymowe zapewniają potężny dźwięk z ulepszonymi dźwiękami o niskiej częstotliwości, głosami i echolokacją. Jest profesjonalnie dostrojony i zoptymalizowany przez Edifier Acoustic Lab, aby stworzyć wciągającą atmosferę w grach.

Precyzyjne pozycjonowanie dźwięku, dostosowane do Twoich uszu

Każdy gracz ma swoje indywidualne upodobania dźwiękowe. Stały efekt dźwięku przestrzennego nie zawsze spełnia oczekiwania wszystkich graczy. Druga generacja dźwięku przestrzennego 7.1 została stworzona i ulepszona na bazie tradycyjnego 7.1. W połączeniu z oprogramowaniem do efektów dźwiękowych Xera2.0, gracze mogą dostosować każdy kanał dźwięku według swoich własnych preferencji. Odkryj niestandardowe wrażenia dźwiękowe, dostosowane do Twoich wymagań!

Lekka obudowa o wadze 260 g

Słuchawki charakteryzują się modną i lekką konstrukcją. Obudowa waży zaledwie 260 g, z zewnętrznym magicznym efektem świetlnym RGB, wbudowanymi nausznikami z miękkiej skóry i pianką z pamięcią kształtu. W połączeniu z 25-letnim doświadczeniem firmy Edifier w dziedzinie ergonomii, zapewnia to komfortowe i długotrwałe noszenie słuchawek e-sportowych.

ENC i ANC dla wyraźnej komunikacji

Odłączany mikrofon posiada efekt ANC. Dzięki 360-stopniowemu wychwytywaniu dźwięku, ulepszony mikrofon ANC może odbierać głos z dowolnego kierunku. Oprogramowanie efektów dźwiękowych Xear 2.0 wykorzystuje cyfrowy algorytm ENC do precyzyjnej redukcji szumów z otoczenia, zapewniając, że czat głosowy w grze przypomina rozmowę twarzą w twarz.

Profesjonalne oprogramowanie do efektów dźwiękowych w grach

Oprogramowanie HECATE 2. generacji do profesjonalnych efektów dźwiękowych w grach oferuje konfigurowalne efekty dźwięku przestrzennego i dokładniejsze pozycjonowanie wrogów, aby zapewnić zwycięstwo. Ponadto obsługuje różne efekty dźwięku przestrzennego, redukcję szumów ENC, magiczny zmieniacz głosu i personalizację EQ.

Proste sterowanie dotykowe

Wszystkie funkcjonalne elementy sterujące znajdują się na obudowie, umożliwiając regulację głośności i przełączanie efektów świetlnych RGB jednym dotknięciem, bez rozpraszania się pilotem.

Specyfikacja

Typ złącza

USB

Jednostka dynamiczna

ϕ40mm

Mikrofon

Wielokierunkowy

Pasmo przenoszenia

20Hz-20KHz

Impedancja

32 Ω

Czułość

100dB

Długość kabla

2.5m

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.