G35

Słuchawki gamingowe HECATE

Kolor: Czarny

Powrót do Dźwięk w grach
Opis produktu
Specyfikacja

Pokaż siłę w mgnieniu oka

Całkowicie czarny, wydrążony korpus w połączeniu z lekkim, ale wytrzymałym stopem zapewnia świetną atmosferę. Z G35.break kajdany i być prawdziwym sobą.

Certyfikat wysokiej rozdzielczości
Żywe wrażenia z gry i muzyki

Dzięki bezstratnej jakości dźwięku o wysokiej rozdzielczości z certyfikatem Hi-Res, G35 odtwarza naturalny dźwięk. Ciesz się muzyką na żywo i grami w swoim pokoju, dzięki czemu każde słuchanie będzie wspaniałym doświadczeniem na żywo.

Duża kompozytowa membrana 50 mm - dynamika i mocne basy

Dzięki 50-milimetrowej membranie kompozytowej i 25-letniemu doświadczeniu Edifier w tuningu, basy są mocne, ale nie pudełkowate, głos krystalicznie czysty, a wysokie tony delikatne, ale nie szorstkie. G35 pozwalają zanurzyć się w imprezie z mocnym rytmem.

Spersonalizowane efekty dźwięku przestrzennego 7.1

Dopasowane pozycjonowanie dźwięku

Specjalnie dostrojone dla graczy przez Edifier Acoustics Lab, basy są wzmocnione do eksplozji i kroków, średnie i wysokie tony wzmocnione do strzelania i orientacji przestrzennej. Zlokalizuj wrogów za pomocą dźwięku, wykorzystaj zaawansowane możliwości.

Wyposażony w profesjonalne oprogramowanie audio do gier drugiej generacji HECATE Xear2.0. każdy kanał audio można dostosować w celu dokładnego zlokalizowania dźwięku.

Odłączany mikrofon przeciwzakłóceniowy

Odłączana konstrukcja, wychwytywanie głosu w zakresie 360°, z technologią ENC odporną na hałas otoczenia, zapewniającą czysty głos.

Algorytm ENC

Nauszniki z zawieszeniem 3D
Precyzyjne dopasowanie dla długotrwałego komfortu

Pałąk i nauszniki zostały zaprojektowane w oddzielny sposób. Eliptyczne nauszniki można niezależnie regulować w zależności od kształtu ucha i głowy, aby lepiej dopasować je do uszu.

Efekty świetlne RGB
Wciągająca atmosfera gry

G35 tworzy prywatną atmosferę e-sportu dzięki 16,8 milionom kolorów w 6 grupach, gradientowym efektom świetlnym i metalowemu pierścieniowi świetlnemu.

Specyfikacja

Połączenie

USB

Długość kabla

2.5m

Sterownik

Przetwornik dynamiczny Φ50 mm

Pasmo przenoszenia

20Hz - 40kHz

Styl mikrofonu

Odłączany / wielokierunkowy

Czułość mikrofonu

-42 ± 3dB

Waga

340g

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.