G4 S

Słuchawki gamingowe HECATE

Kolor: Czarny

Powrót do Dźwięk w grach
Opis produktu
Specyfikacja

Dwutrybowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

G4 S to pierwszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier HECATE z dwoma trybami, oparty na technologii Bluetooth i najnowszej technologii bezprzewodowej 2,4 GHz, który zmienił branżę e-sportową i pomógł graczom wygrywać z pełną prędkością, osiągając ultra-niskie opóźnienie 15 ms.

Bardzo niskie opóźnienie 15 ms

Bezprzewodowe połączenie 2.4G, z wyjątkowo niskim opóźnieniem 15 ms, jest 20 razy szybsze niż mrugnięcie okiem, zapewniając graczom doskonałe wrażenia z gry.

Czym jest HECATE Dual Mode Wireless?

Dwutrybowa technologia bezprzewodowa HECATE jest oparta na technologii Bluetooth i technologii bezprzewodowej 2,4 GHz, zapewniając graczom ultra-niskie opóźnienie 15 ms i bezprzewodową wielokompatybilność.

*Ze względu na różne środowiska testowe i sprzęt, fluktuacja opóźnienia +5 ms jest normalnym zjawiskiem technicznym, dane dotyczące opóźnienia podlegają Edifier Lab.

Podwójny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy

Kompatybilność z wieloma urządzeniami

Dzięki technologii bezprzewodowej dual-mode, zestaw słuchawkowy G4 S może łatwo przełączać się na wiele urządzeń, w tym komputery PC, telefony komórkowe i konsole do gier.

Krystalicznie czysta komunikacja

Ekskluzywny szyfrowany kanał danych Skutecznie unika łatwo zakłócanych kanałów i zapewnia wyjątkowo wyraźne rozwiązania połączeń głosowych.

Stabilne połączenie

Ekskluzywny szyfrowany kanał zapewnia wyjątkowo stabilne połączenie danych w złożonych środowiskach, takich jak metro, na zewnątrz i wewnątrz budynków, a także silne umiejętności przeciwdziałania zakłóceniom, aby nigdy nie stracić szansy na zwycięstwo.

Silny przetwornik magnetyczny zapewniający szczegółowy dźwięk

Precyzyjnie dostrojony przez Edifier Acoustic Lab, G4 S zapewnia potężną scenę dźwiękową dzięki 40-milimetrowej membranie z silnym rezonansem magnetycznym, a trzy częstotliwości: wysoka, średnia i niska są skoordynowane i idealnie dopasowane, aby zapewnić doskonałą przyjemność.

H + Sound Effect™
Efekt dźwiękowy do gier

Wzmocnij poczucie orientacji przestrzennej w grach, aby z łatwością wychwytywać odgłosy zbliżających się kroków w trawie i wystrzałów rywali w ukryciu.

Lekkość i wygoda noszenia

G4 S są lekkie, a nauszniki są wyposażone w bezciśnieniową gąbkę z pamięcią kształtu, która jest przyjazna dla skóry i oddychająca. Są wystarczająco wygodne do całodziennego użytkowania z odpowiednią siłą docisku i dopasowaniem.

46 godzin - długi czas odtwarzania

Wyposażone w nową generację technologii łączności bezprzewodowej 2.4G, G4 S zużywają tylko 30% energii w porównaniu z tradycyjnymi zestawami słuchawkowymi 2.4G. Nie musisz już martwić się o baterię.

Bluetooth

Podłącz zestaw słuchawkowy przez Bluetooth, aby cieszyć się niskim opóźnieniem 45 ms w trybie gry.

Łączność bezprzewodowa 2.4G

Aby cieszyć się opóźnieniem 15 ms, podłącz adapter USB/Type-C do urządzenia inteligentnego i przełącz zestaw słuchawkowy na tryb bezprzewodowy 2,4G (mały przycisk w pobliżu złącza micro-USB).

Specyfikacja

Połączenie

Adapter Bluetooth / 2.4G (Type-C / USB)

Bluetooth

V5.2

Protokół Bluetooth

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Efektywna odległość

10m

Czas odtwarzania

Bluetooth: 20 godzin (ŚWIATŁO WŁĄCZONE) / 46 godzin (ŚWIATŁO WYŁĄCZONE)
2.4G: 17 godzin (ŚWIATŁO WŁĄCZONE) / 46 godzin (ŚWIATŁO WYŁĄCZONE)

Port ładowania

USB-C (Typ-C)

Czas ładowania

Około 2 godzin

Wejście

5V ⎓ 500mA

Opóźnienie

Bluetooth:45ms / 2.4G:15ms

Kodowanie audio

SBC

Sterownik

Dynamiczny przetwornik Φ40 mm

Pasmo przenoszenia

20Hz - 20kHz

Rodzaj mikrofonu

Odłączany / wielokierunkowy

Czułość mikrofonu

-42 ± 3dB

Waga

270g

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.