G5BT

Słuchawki gamingowe HECATE

Kolor: Czarny

Powrót do Dźwięk w grach
Opis produktu
Specyfikacja

Filozofia projektowania

G5BT to modny e-sportowy zestaw słuchawkowy, który definiuje futurystyczny trend: efekt dźwiękowy H+ wzmacnia poczucie gry. Metalowa wiązka daje poczucie maszyny przyszłości. Efekt świetlny Cyber RGB odzwierciedla neonowe światło w ciemności. Bezstratny dźwięk Hi-Res pozwala przeżyć prawdziwą scenę. Futurystyczny trend e-sportowy zaczyna się od G5BT!

Superszybka transmisja 45 ms

Bez opóźnień, opóźnienie 45 ms szybkie jak błyskawica! Wyposażony we flagowy układ PixArt do gier mobilnych o niskim opóźnieniu, technologię niskiego opóźnienia 45 ms (±5 ms), oferującą graczom wrażenia jak w przypadku połączeń przewodowych.

Tytanowy przetwornik o średnicy 40 mm - usłysz każdy szczegół

25 lat doświadczenia w tuningu, 40-milimetrowy tytanowy przetwornik, bardziej dynamiczne basy. Dzięki jakości dźwięku Hi-Res i efektom dźwiękowym H+ można wyraźnie usłyszeć kroki, wystrzały i wiatr, niczym szóstym zmysłem.

Certyfikowana jakość dźwięku Hi-Res - żywe wrażenia z gry i muzyki

Najwyższej klasy technologia audio, certyfikat Hi-Res, wysoka rozdzielczość 24 bity/96 kHz, zbliżona do oryginalnego dźwięku studyjnego. Doskonały dźwięk oddaje więcej szczegółów. Ciesz się grą i muzyką na żywo w swoim domu.

* Powyższe dane zostały zebrane w Edifier Acoustic Lab.
* Czerwony kształt fali to oryginalny dźwięk przed kompresją i edycją; 20 Hz-20 kHz to zakres częstotliwości Hi-Res.
* Aby cieszyć się bezstratnym dźwiękiem Hi-Res, wymagany jest kabel audio 3,5 mm i upewnij się, że urządzenie końcowe obsługuje standard Hi-Res.

Specjalnie dostrojone efekty H+ do pozycjonowania dźwięku

Dzięki współpracy z instytutem chipów do gier mobilnych PixArt, efekty dźwiękowe w grach H+ są specjalnie dostrojone dla graczy. Odgłosy kroków, wystrzałów i rzucania umiejętności są ulepszone, aby lepiej lokalizować wrogów.

Dual-MIC ENC No Noise Only Voice

Podwójna matryca mikrofonów dokładnie odbiera głos rozmówców i zapewnia wyraźny głos docelowy w głównym kierunku. Skuteczna odporność na 90% hałasu otoczenia. W pełni rozwinięte nauszniki i chowany mikrofon gwarantują płynną rozmowę w grze.

40-godzinna żywotność baterii bez obaw o zasilanie

Zasilanie 800 mAh, do 40 godzin pracy na baterii przy wyłączonych światłach i 17 godzin przy włączonych światłach. Dobra zabawa w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Nie ma potrzeby częstego ładowania.

Przenośny i wygodny

Komora nauszna i pałąk słuchawek są zaprojektowane osobno. Komora nauszna jest lekko regulowana, eliminując dyskomfort wynikający z różnych kształtów głów. Słuchawki posiadają nauszniki w technologii 3D-cutting i piankę z pamięcią kształtu, co zapewnia wygodę noszenia na co dzień bez ucisku.

Efekty świetlne Cyber RGB

Projekt słuchawek inspirowany designem superauta! Ekskluzywny gradientowy efekt świetlny RGB w ciemności, współgrający z przyciskami z silikonu, sprawia, że słuchawki to jak neonowe światło w cybernetycznym mieście. Gotowi na akcję i prawość w Mieście Cybernetycznym? Nasze słuchawki Cię do tego zainspirują!

Szeroka kompatybilność

Kabel audio 3,5 mm pozwala graczom doświadczyć bezstratnej jakości dźwięku HI-Res. Kompatybilny z PC, PS4, telefonem komórkowym i innymi portami. Możliwość grania nawet bez zasilania. Przewodowe lub nie, to ta sama doskonałość.

Specyfikacja

Protokół Bluetooth

A2DP/AVRCP/HFP/HSP

Wersja Bluetooth

V5.2

Odległość Bluetooth

Około 10 m

Jednostka napędowa

φ40mm

Mikrofon

Odłączany mikrofon

Pasmo przenoszenia

20Hz-40KHz

Kompatybilność

Telefon, tablet, komputer PC

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.