GM180 Plus

Słuchawki przewodowe HECATE

Kolor: Czarny

Powrót do Dźwięk w grach
Opis produktu
Specyfikacja

Wygoda i kompatybilność

Ulepszona wtyczka USB-C w kształcie litery L może być używana po obu stronach. Podłącz i graj, aby wygodnie grać.

Duży przetwornik dynamiczny 13 mm

Jednostka jest wykonana z grafenu, a trzy częstotliwości są bardzo dobrze prezentowane. Specjalnie dostrojony przez Edifier Acoustic Lab z 26-letnim doświadczeniem akustycznym, zapewnia każdy szczegół dźwięku HD i solidną scenę dźwiękową podczas każdej gry.

Bardzo czuły mikrofon

Bardzo czuły, eliminujący szum wiatru i wielokierunkowy mikrofon lepiej odbiera głos. Z łatwością komunikuj się z członkami drużyny i dowódź przez całą grę.

Lekkie, douszne i świetnie dopasowane

Ergonomiczna, ukośna konstrukcja douszna jest wygodna i bezpieczna. Kompaktowa i lekka obudowa nadaje się do dłuższych sesji grania.

Kompatybilność z wieloma urządzeniami

Interfejs USB-C jest wysoce kompatybilny z wieloma telefonami komórkowymi i urządzeniami o różnym zastosowaniu, np. e-sportu, dojazdów do pracy, rozrywki wideo i transmisji na żywo.

Wiele zastosowań

Proste i łatwe sterowanie

*Kompatybilność jest ograniczona

Doskonałe rzemiosło i dbałość na każdym kroku

Słuchawki GM180 Plus spełniają wymagania jakościowe firmy Edifier, która od 26 lat koncentruje się na technologii audio, w tym na 36 pracach badawczo-rozwojowych, produkcji i testach. Fabryczna jakość GM180 Plus gwarantuje łatwe w użyciu i trwałe produkty.

Specyfikacja

Połączenie

USB-C

Długość kabla

1.3m

Sterownik

Przetwornik dynamiczny Φ13 mm

Pasmo przenoszenia

20Hz - 20kHz

Waga

15g

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.