GM260

Przewodowe słuchawki dokanałowe

Kolor: Czarny

Powrót do Dźwięk w grach
Opis produktu
Specyfikacja

Stworzony do działania

Lepszy dźwięk, lepszy odsłuch, zawsze o krok do przodu dla postępu. "Nigdy nie poddawaj się dla zwycięstwa" to duch e-sportu, a także filozofia GM260.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości zapewniający krystalicznie czysty dźwięk

Pasmo przenoszenia Hi-Res jest wyższe niż 40 kHz, certyfikowany dźwięk Hi-Res, podkreślając delikatne sceny dźwiękiem; Na napiętym polu bitwy upewnij się, że każdy szczegół jest słyszalny.

*Dane pochodzą z Edifier Acoustic Lab.

Metalowa wnęka dla lepszego dźwięku

Tytanowy głośnik o średnicy 10 mm zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Głośnik z tytanową membraną jest mocny i wytrzymały, z szerokimi wysokimi częstotliwościami, czystym dźwiękiem i wysoką czułością. Dzięki wnęce wykonanej w całości ze stopu aluminium, metalowa sztywność poprawia wyrównanie wysokich, średnich i niskich częstotliwości. Stereo jest wystarczające, aby zapewnić w pełni zanurzone wrażenia z gry.

Profesjonalne strojenie akustyczne

Dzięki 25-letniemu doświadczeniu Edifier i profesjonalnemu strojeniu Esports Acoustic Lab, zaspokajaj głębsze potrzeby graczy dzięki bogatym niskim częstotliwościom, przejrzystym i jasnym wysokim częstotliwościom oraz ulepszonym efektom dźwiękowym broni i kroków, ułatwiając lokalizowanie wrogów w walce!

Ekstremalne detale dla ekstremalnych wrażeń

Słuchawki GM260 Gaming Earphones zostały starannie wykonane z unikalną obudową i dopracowanymi detalami. Zapewniają potężny dźwięk, idealny do gier, słuchania muzyki lub oglądania filmów.

Perfekcyjne wykonanie

Wnęka ze stopu aluminium została precyzyjnie obrobiona za pomocą cięcia CNC z dokładnością do 0,01 mm, aby stworzyć ramę unibody. Wnęka jest zgodna z akustycznymi wymaganiami technicznymi, zapewniając lepszą jakość dźwięku i najwyższy komfort.

Sterowanie liniowe dla łatwiejszego użytkowania

Sterowanie liniowe jest małe i wygodne, z metalowymi przyciskami o precyzyjnie wyrzeźbionym wzorze CD, wygodnym, odpornym na zużycie i antypoślizgowym; W oparciu o nawyki gracza, MIC znajduje się w najlepszym zakresie odbioru dźwięku dla połączeń, aby zapewnić wyraźną i płynną komunikację.

Pasywna izolacja hałasu i komfort przez cały dzień

Ergonomiczna konstrukcja douszna o kącie nachylenia 55° jest wygodna do noszenia podczas wielogodzinnego grania; 3 pary przyjaznych dla skóry miękkich silikonowych nauszników i para nauszników dwusegmentowych pasują do różnych kanałów słuchowych, pozwalając uzyskać wygodne i bezpieczne dopasowanie, które skutecznie redukuje niepożądany hałas.

*Produkt jest wyposażony w różne rodzaje nauszników. Aby uzyskać najlepsze wrażenia z użytkowania, należy używać nauszników, które najlepiej pasują.

Wytrzymała para słuchawek

Przewód wykonany jest z rdzenia z miedzi beztlenowej z drutem balistycznym 400D. W połączeniu z wysoce elastycznym i trwałym materiałem TPE, może wytrzymać siłę rozciągającą do 8 kg, antypoślizgową i rozciągliwą. Można je z łatwością zabrać do torby lub kieszeni i rozpocząć grę w dowolnym miejscu i czasie, bez obawy o tarcie lub zużycie.

Kompatybilność z wieloma scenariuszami

Wtyk L 3,5 mm jest wygodny do trzymania w dłoni. Gry, transmisje na żywo, karaoke, filmy PC, laptop, urządzenia mobilne, przełącznik.

Specyfikacja

Połączenie

3,5 mm

Długość kabla

1.3m

Sterownik

Przetwornik dynamiczny Φ10 mm

Pasmo przenoszenia

20Hz - 40kHz

Styl mikrofonu

Wielokierunkowy

Czułość mikrofonu

-42 ± 3dB

Waga

17g

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.