GM3 Plus

Słuchawki TWS HECATE

Kolor: Czarny

GM3 Plus

Buy Now
Powrót do Dźwięk w grach
Opis produktu
Specyfikacja

Stylowo podbijaj każdą rundę

Ukryty pasek świetlny RGB Wskaźnik zasilania i animowane światło Graj pewnie w każdą grę.

Wspólne badania i rozwój poprawiają wydajność

Laboratorium HECATE Edifier Esports Acoustic Lab współpracowało z firmą PixArt w celu opracowania układu scalonego do gier mobilnych o bardzo niskim opóźnieniu, zapewniającego lepsze wrażenia z rozgrywki.

Membrana kompozytowa 13 mm

Membrana kompozytowa o średnicy 13 mm została dostrojona przez laboratorium Edifier Acoustic Lab dzięki 20-letniemu doświadczeniu akustycznemu. Charakteryzuje się doskonałą rozdzielczością, dynamicznymi niskimi częstotliwościami i wysokiej jakości podstawą akustyczną.

Podwójny Buff dla ekscytujących wrażeń z gry

Specjalnie dostrojone efekty dźwiękowe H+ są dostępne jako ustawienia wstępne dla dwóch mobilnych chipów PAU1901. Wrażenia dźwiękowe gracza związane z odgłosami kroków i wystrzałów zostaną wzmocnione podczas gry, aby umożliwić precyzyjne podejmowanie decyzji.

Bardzo niskie opóźnienie 45 ms

Akceleracja LLAT™ o niskim opóźnieniu zostanie włączona między słuchawkami dousznymi a urządzeniami inteligentnymi, gdy włączony jest tryb gry. Bez wysiłku przełączaj się między grami, muzyką i filmami.

LLAT - niskie opóźnienie
Technologia akceleracji

Jest to technologia akceleracji o bardzo niskim opóźnieniu opracowana przez HECATE Edifier E-sports. Ta nowa technologia rozwiązuje typowe problemy z opóźnieniami występujące w większości słuchawek Bluetooth do gier i jest kompleksowym rozwiązaniem zaprojektowanym przez HECATE w celu optymalizacji opóźnień Bluetooth.

Antena bipolarna - stabilna transmisja

Wybrana dwubiegunowa ceramiczna antena transmisyjna ma ulepszoną częstotliwość radiową i działanie przeciwzakłóceniowe, z dalszą i bardziej stabilną odległością transmisji sygnałów.

Podwójny tryb gry / muzyki dla maksymalnej wszechstronności

Cyfrowy algorytm EQ ma dwa tryby efektów dźwiękowych. Przełączanie między trybami odbywa się poprzez dotknięcie słuchawek.

Żywotność baterii 5,5+19 godzin dla dłuższych sesji gamingowych

Żywotność baterii na jednym ładowaniu wynosi około 5,5 godziny, a etui ładujące zapewnia dodatkowe 24,5 godziny.

Mikrofonowa redukcja szumów

Słuchawki douszne mają dwa czułe mikrofony, które odróżniają połączenia głosowe od szumów otoczenia. Wyrażaj swoje emocje z pasją.

Stylowa i trwała konstrukcja

Dzięki wielokrotnie polerowanej ergonomicznej konstrukcji pół-wewnątrzusznej i konstrukcji trzpienia, pojedyncza wkładka douszna waży tylko 3,5 g. Są wystarczająco wygodne do całodziennego użytkowania.

Stylowe wzornictwo dostępne w sześciu kolorach

Słuchawki są dostępne w sześciu opcjach kolorystycznych: białym, niebieskim, różowym, fioletowym, czarnym i czerwonym.

Specyfikacja

Bluetooth

V5.3

Protokół Bluetooth

A2DP, AVRCP, HFP

Efektywna odległość

10m

Czas odtwarzania

Około 5,5 godziny (słuchawki)
Około 19 godzin (etui ładujące)

Czas ładowania

Około 1,5 godziny

Wejście

5V/200mA (słuchawki)
5V/1A (etui ładujące)

Kodowanie dźwięku

SBC

Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 kHz

Waga

36.5g

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.