GX04

Słuchawki TWS HECATE

Kolor: Szary

Powrót do Dźwięk w grach
Opis produktu
Specyfikacja

Najwyższy komfort przy maksymalnej lekkości

Dzięki 25-letniej ergonomicznej technologii Edifier, z 10-milimetrową membraną, wnęka i przednia dysza są mniejsze, oferując komfort przy maksymalnej lekkości. Brak bólu podczas długotrwałego noszenia i brak nacisku na kanały słuchowe.

Prędkość mierzona w 40 ms

Szybkość ma największe znaczenie w grze! Dzięki flagowemu układowi PixArt do gier mobilnych opóźnienie zostało zminimalizowane do 40 ms (±5 ms). Wyczuj pociski zanim będzie za późno!

*Dane dotyczące opóźnienia pochodzą z Edifier Acoustic Lab. Wahania ±5ms są normalnym zjawiskiem technicznym.

Bluetooth 5.2 tak samo dobry jak przewodowy

Doskonałość nie bez powodu! Bluetooth 5.2 znacznie poprawia stabilność połączenia. W złożonych środowiskach, takich jak metro, duży ruch uliczny lub hałaśliwe pomieszczenia, nie musisz się martwić o rozłączenie lub zakłócenie. Transmisja bezprzewodowa jest jak transmisja przewodowa.

Specjalnie dostrojone efekty dźwiękowe H+ - umiejętności uważnego słuchania

Edifier Acoustic Lab i PixArt Mobile Game Chip Research Institute połączyły siły, aby specjalnie dostroić efekty dźwiękowe gry H+ dla graczy, z ulepszonymi efektami dźwiękowymi, takimi jak kroki, strzały i rzucanie umiejętności. Dokładnie zlokalizuj swoich wrogów za pomocą dźwięku!

Moc+++++ Żywotność baterii 7h+28h

Walcz jak czołg z wielką energią! Bluetooth 5.2, niższe zużycie energii, 7-godzinna żywotność baterii z korzystnym niskim opóźnieniem 40 ms. W połączeniu z etui ładującym, całkowity czas pracy baterii wynosi do 28 godzin. Zawsze w stanie gotowości!

Zintegrowana gra ofensywna i defensywna / podwójny tryb muzyczny

Wszechstronna gra zintegrowana z atakiem i obroną! Dobry sprzęt o doskonałej jakości dźwięku do walki. Hybrydowa membrana o średnicy 10 mm została precyzyjnie dostrojona przez Edifier Acoustic Lab. 25-letnie doświadczenie w dziedzinie akustyki zapewnia wciągającą scenę dźwiękową.

Przywraca energię w zaledwie 15 minut dzięki podwójnemu szybkiemu ładowaniu 2C

Podwójne szybkie ładowanie 2C zapewnia szybkie przywracanie energii! Zarówno słuchawki douszne, jak i etui ładujące wykorzystują technologię szybkiego ładowania. 15-minutowe ładowanie przez 2 godziny zaspokaja pilne potrzeby związane z rozrywką. Nie czekaj na radość.

Wbudowane 6-częściowe światła RGB

Światło oświetla duszę e-sportu! 3-segmentowe paski świetlne RGB, kolorowe gradientowe światła oddychające, w połączeniu z efektem świetlnym w kształcie litery H, zapewniają ekskluzywną atmosferę e-sportu!

Odporność na kurz i wodę IP54

Nie martw się o deszcz lub pot. Ciesz się grą z przyjaciółmi zawsze i wszędzie, nawet na zewnątrz!

Przetworniki w obu słuchawkach umożliwiają swobodne przełączanie między trybem Master/Slave

Ultrastabilna transmisja PixArt Bluetooth 5.2. Obie słuchawki mogą być urządzeniem głównym. Włącz i używaj. Swobodne przełączanie między trybem jedno- i dwuusznym.

Specyfikacja

Wersja Bluetooth

V5.2

Kodeki audio

SBC

Protokoły Bluetooth

A2DP, AVCRCP, HFP, HSP

Czas odtwarzania

Około 7 godzin (słuchawki)+ Około 21 godzin (etui ładujące)

Wejście

5V = 110mA (słuchawki) 5V = 1.1A (etui ładujące)

Przetwornik

Jednostka dynamiczna ø10 mm

Impedancja

32 Ω

Czułość

103dB

Stopień ochrony IP

IP54

Efektywna odległość

Około 10m

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.