G1500 BAR

7.1 Surround Głośnik Gamingowy

Kolor: Czarny

Powrót do Dźwięk w grach
Opis produktu
Specyfikacja

G1500 BAR
Głośnik do gier HECATE

Futurystyczny język projektowania w rodzinnym stylu HECATE. Ostre linie odzwierciedlają entuzjastyczne e-sportowe geny. Bezkompromisowa wydajność zapewnia radość z bardziej wciągających wrażeń w grach.

Konstrukcja z czterema napędami dla silnego efektu dźwiękowego

Firma Edifier, zajmująca się technologią akustyczną od 27 lat, wykorzystuje 2 głośniki i 2 pasywne radiatory basów. Wielokrotne strojenie przez inżynierów akustyki sprawia, że niskie częstotliwości są mocniejsze, zapewniają wysoką rozdzielczość i umożliwiają delikatniejsze wrażenia dźwiękowe.

Wykorzystaj okazję by wygrać bitwę

Wbudowany 7.1-kanałowy układ karty dźwiękowej DSP i otaczający efekt dźwiękowy Hecate Gaming Center7.1 tworzą razem bardziej wciągające wrażenia. Wygraj bitwę, dokładnie identyfikując pozycję wroga za pomocą kroku "dźwięk".

Uwaga: Wyszukaj "G1500BAR" na stronie pomocy technicznej na oficjalnej stronie Edifier, aby pobrać oprogramowanie efektu dźwiękowego lub skontaktuj się z obsługą klienta online sklepu: Większość funkcji działa normalnie w systemie Apple MAC *, ale nie można zainstalować oprogramowania do regulacji efektów dźwiękowych * Podczas korzystania z systemu MAC nie można wyciszyć rejestratora po wybraniu przycisku wyciszenia mikrofonu.

《 Tryby efektów dźwiękowych muzyki / gry / filmu 》

Podłączany mikrofon wielokierunkowy

Inteligentna redukcja szumów i krystalicznie czysty dźwięk.

Podłącz słuchawki 3,5 mm i odblokuj nowe sposoby grania

W trybie karty dźwiękowej, po dodaniu karty dźwiękowej DSP, słuchawki 3,5 mm można również zbudować, aby cieszyć się dźwiękiem przestrzennym 7.1. Jeden głośnik, wiele zastosowań, pozwala nosić lub zdejmować słuchawki, zawsze doświadczając pasji gier na scenie.

Efekt świetlny RGB

Wybierz swój ulubiony efekt świetlny za pomocą oprogramowania HECATE i dopasuj go do zestawu słuchawkowego do gier HECATE, aby stworzyć wciągającą atmosferę!

Wygodny i przyjazny dla użytkownika

Jednoliniowe połączenie USB i połączenie Bluetooth 5.3. Elastyczna regulacja zapewniająca najlepszą wydajność

Instrukcje dotyczące przycisków

Specyfikacja

Całkowita moc wyjściowa (RMS)

2,5 W + 2,5 W (R/L)

Pasmo przenoszenia

120 Hz - 20 kHz (R/L)

Wejścia audio

Bluetooth / USB-A

Wersja Bluetooth

V5.3

Protokół Bluetooth

AVRCP, A2DP, HSP, HFP

Poziom hałasu

20dB (A)

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.