G2000

Głośnik gamingowy

Kolor: Czarny

Powrót do Dźwięk w grach
Opis produktu
Specyfikacja
Często zadawane pytania

Profesjonalna regulacja EQ

Profesjonalny układ dźwiękowy w głośnikach do gier G2000 jest wykonany z precyzyjnym algorytmem danych EQ, aby uzyskać tryby gry, filmu i muzyki, aby łatwo dostosować się do wybranej rozrywki.

Potężne zasilanie

Pełnoczęstotliwościowy głośnik hi-fi 2,75" z membraną z włókna kompozytowego. Niezależny zasilacz zapewnia 8W+8W ciągłej niezniekształconej mocy z wartością szczytową do 16W+16W.

Niesamowite wrażenia w grach

Realistyczny dźwięk hi-fi zapewnia mocne basy, czyste tony wysokie i wystarczającą głośność, aby wypełnić małe pomieszczenie. Teraz możesz zanurzyć się w dźwięku podczas oglądania filmów, grania w gry lub słuchania ulubionej muzyki.

Szeroka kompatybilność

Kompatybilny z różnymi interfejsami, takimi jak Bluetooth, USB i 3,5 mm AUX, dzięki czemu można podłączyć go do komputera, komputera stacjonarnego lub smartfona, aby rozpocząć sesję grania.

Udekoruj swój pulpit

Dostosuj swój pulpit za pomocą świateł RGB i przełączaj się między 12 konfiguracjami świateł jednym naciśnięciem przycisku. Zapewnia to wielką wizualną i dźwiękową ucztę.

Specyfikacja

Jednostka basowa

2 3/4 cala

Moc wyjściowa

R/L: 8W+8W

Pasmo przenoszenia

R/L: 98Hz-20kHz

Poziom hałasu

≤25dB(A)

Kod UPC

190430544257

Często zadawane pytania
Z jakim napięciem współpracują te głośniki?

Napięcie głośników do gier G2000 wynosi 110-240 V.

Czy muszę ponownie ustawiać głośność za każdym razem, gdy włączam głośniki?

Nie, nie musisz. G2000 posiada pamięć głośności i światła, co oznacza, że jeśli wyłączysz głośniki, naciskając przycisk wyłączania, preferowany tryb głośności i światła nie zmieni się przy następnym włączeniu głośników.

Czy oświetleniem RGB można sterować?

Tak. Oświetlenie RGB można ustawić zgodnie z różnymi wymaganiami dotyczącymi atmosfery. Możesz także wyłączyć światła, jeśli ich nie potrzebujesz.

Jak długi jest przewód między głośnikami?

Długość przewodu biegnącego od głośnika do głośnika wynosi 180 cm i nie jest odłączalny .

Jak długa jest wtyczka zasilania?

Wtyczka zasilania ma 130 cm i nie jest odłączana.

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.