X6

Słuchawki Bluetooth odporne na wodę i kurz

Kolor: Czarny

Powrót do Słuchawki
Opis produktu
Specyfikacja
Obsługa klienta

Z pasji do dźwięku

Tańczymy z muzyką.
Zakochujemy się w muzyce.
Muzyka rozjaśnia nasz świat.

Dźwięk wysokiej jakości, który pozwala na nowe doznania muzyczne

Dekoder audio wysokiej rozdzielczości aptX zapewnia jakość dźwięku na poziomie CD. Przy 16bit/44.1Hz oraz szybkości kodowania aż do 352kbps, zmniejsza utratę jakości dźwięku, zachowując więcej szczegółów muzycznych i przywracając delikatne melodie.

Niesamowity dźwięk otaczający uszy

Z wbudowaną membraną kompozytową 13mmTPU wykonaną z biologicznego włókna węglowego, pole dźwiękowe jest szerokie i pełne; warstwy są stereoskopowe i bogate; rozdzielczość jest doskonała, a zrównoważona trójczęstotliwość może z łatwością dopasować się do różnych stylów muzycznych.

Pozostawiając swój głos w cichej atmosferze

Podwójny układ mikrofonów, wyposażony w algorytm redukcji szumów CVC ósmej generacji, inteligentnie filtruje szumy otoczenia. Krystalicznie czyste połączenia nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Funkcja szybkiego ładowania - nie trzeba czekać

Dzięki gniazdu typu C słuchawki obsługują również szybkie ładowanie. W porównaniu ze zwykłymi słuchawkami dousznymi TWS, funkcja szybkiego ładowania zwiększa wydajność o 100%.

Odporny na wodę i kurz Swobodnie podążaj za muzyką

Produkt przeszedł test odporności na kurz i wodę IP54 i może być swobodnie używany do treningu lub w deszczu, aby cieszyć się każdą chwilą muzyki.

Wydłużone godziny odtwarzania
Niezawodny partner

Produkt zapewnia około 5 godzin pojedynczego czasu odtwarzania i kolejne 19 godzin z etui ładującego, dzięki czemu może być używany przez całą dobę. Możesz go ładować gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz.

Bluetooth V5.0 dla stabilnej transmisji sygnału

Produkt wykorzystuje nowy Bluetooth V5.0, aby poprawić transmisję sygnału. Połączenie Bluetooth jest bardziej stabilne nawet przy większych odległościach.

Słuchawki z opcją dotykowego sterowania

Delikatne dotknięcie palcem może odtwarzać/pauzować muzykę, łączyć i rozłączać połączenia, eliminując wszelkie kłopoty. Sterowanie jest znacznie wygodniejsze!

Modne i stylowe przyciąganie uwagi

Czerń pokazuje elegancki styl, a biel ciepły urok.

Specyfikacja

Bluetooth

V5.0

Czas odtwarzania

Około 5 godzin (słuchawki) + 19 godzin (etui ładujące)

Port ładowania

USB-C (Typ-C)

Kodowanie Audio

Qualcomm® aptX™, SBC

Sterownik

Dynamiczny 13mm

Pasmo przenoszenia

20Hz - 20KHz

Wyjściowy poziom ciśnienia akustycznego

94 ± 3dBSPL(A)

Stopień ochrony IP

IP54

Waga

40g

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.