USB K800

Przewodowe słuchawki nauszne

Kolor: Czarny

Powrót do Słuchawki
Opis produktu
Specyfikacja

Wyjątkowa jakość dźwięku

Japońska czarna cewka drgająca zapewnia krystalicznie czysty i bogaty w szczegóły dźwięk oraz zapewnia wciągające wrażenia muzyczne/dźwiękowe w czasie wolnym.

Profesjonalna zewnętrzna karta dźwiękowa

Niezależny chipset audio radykalnie poprawia jakość dźwięku poprzez przejście sygnału wizualnego/cyfrowego w celu przekazania wiadomości od nauczycieli do uczniów.

Łatwość w dopasowaniu

Te słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do wszystkich kształtów i rozmiarów głowy, a ich trwałość gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania przez uczniów.

Profesjonalny zestaw słuchawkowy do nauki online

Doskonały wbudowany mikrofon jest niezbędny dla uczniów i nauczycieli do wyraźnej komunikacji i odbierania głosu, dzięki czemu kurs online jest jeszcze bliższy komunikacji twarzą w twarz, co znacznie poprawia efektywność nauki.

Ochrona słuchu

Technologia inteligentnej regulacji głośności ściśle ogranicza ciśnienie wyjściowe dźwięku, aby uniknąć uszkodzenia słuchu.

Obrotowy mikrofon 120 stopni

Rozszerzony mikrofon może łatwo obracać się o 120 stopni z jednokierunkowym, wyraźnym odbiorem głosu, aby zagwarantować wyraźną, wyraźną komunikację i słuchanie podczas zajęć online.

Wygodne noszenie

Wysokiej klasy nauszniki z pianki z pamięcią kształtu zapewniają długotrwały komfort i pomagają uczniom lub użytkownikom skupić się na nauce lub pracy.

Kabel wysokiej jakości

Wysokiej jakości przewód o długości 2,8 m został wykonany z wytrzymałych materiałów, które poprawiają jego elastyczność i odporność na zużycie oraz zapewniają niezawodność po setkach testów.

Specyfikacja

Pasmo przenoszenia

20Hz-20kHz

Poziom ciśnienia akustycznego

91±3dB

Czułość

-42dB±3dB

Kierunek mikrofonu

Jednokierunkowy

Interfejs

USB-A

Długość kabla

2.8m

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.
Zapisz