UBS K810

Słuchawki USB nauszne

Kolor: Czarny

Powrót do Słuchawki
Opis produktu
Specyfikacja

Profesjonalny zestaw słuchawkowy do zdalnej nauki

Wbudowany mikrofon wysokiej jakości, zapewniający wyraźne połączenia i precyzyjnie wychwytujący głosy, sprawia, że K810 jest doskonałym narzędziem dla nauczycieli i uczniów, umożliwiającym naukę twarzą w twarz.

W trosce o słuch

Technologia ograniczania głośności ściśle kontroluje wyjściowe ciśnienie akustyczne, zapobiegając uszkodzeniom słuchu spowodowanym nadmierną głośnością.

Wyjątkowa jakość dźwięku

Cewka drgająca wykonana jest z oryginalnego japońskiego drutu Daikoku, który zapewnia wierność i bogatsze szczegóły. Niezależnie od tego, czy chodzi o zdalną naukę, czy oglądanie filmów i słuchanie muzyki, zestaw słuchawkowy zawsze zapewni lepsze niż kiedykolwiek wrażenia.

Profesjonalna zewnętrzna karta dźwiękowa

Niezależny chipset audio konwertuje sygnał analogowy i cyfrowy, znacznie poprawiając jakość dźwięku. Nawet w przypadku zdalnego nauczania, treść jest dobrze transmitowana.

Dokładniejszy odbiór

Wydłużony, elastyczny wysięgnik MIC może obracać się o 120 stopni w celu łatwej regulacji; jednokierunkowy MIC może dokładniej odbierać dźwięk, bez barier w komunikacji, wyraźnie przekazując wiedzę.

Regulowany pałąk

Samoregulujący, chowany pałąk, odpowiedni dla różnych kształtów głowy, może być regulowany w zależności od rozmiaru głowy do satysfakcjonującej pozycji. Pałąk o wysokiej wytrzymałości, trwały do codziennej nauki.

Wygodne noszenie

Nauszniki o wąskiej konstrukcji zmniejszają uczucie ucisku na ucho. Wypełnienie z wysokiej jakości gąbki jest miękkie dla uszu, trwałe w noszeniu, ale nie parzy.

Trwały kabel wysokiej jakości

Trwały przewód Edifier o długości 2,8 m zapobiega powstawaniu węzłów i jest zwijany. Starannie zoptymalizowany drut rdzeniowy znacznie poprawia odporność na rozciąganie i zginanie. Stał się on w branży synonimem wysokiej niezawodności i jakości.

Specyfikacja

Sterownik

Dynamiczny 40mm

Pasmo przenoszenia

20Hz - 20KHz

Impedancja

32Ω

Wyjściowy poziom ciśnienia akustycznego

91 ± 3dBSPL(A)

Kierunek mikrofonu

Jednokierunkowy

Czułość mikrofonu

-38dB±3dB

Interfejs

USB-A

Długość kabla

2.8m

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.