P180 USB-C

Słuchawki douszne z mikrofonem

Kolor: Biały

Powrót do Słuchawki
Opis produktu
Specyfikacja
Obsługa klienta

Certyfikat Hi-Res Jakość dźwięku wysokiej rozdzielczości w każdym szczególe

P180 USB-C przeszły certyfikację Hi-Res Audio z zakresem pasma przenoszenia 20Hz-40KHz, co daje im pasmo o 100% wyższe niż w przypadku zwykłych słuchawek. To dodatkowe pasmo dokładnie odtwarza każdy dźwięk, pozwalając użytkownikowi poczuć się częścią sceny.

Duże kompozytowe przetworniki dynamiczne
Szlachetne materiały zapewniają wysoką jakość dźwięku

Słuchawki P180 USB-C są wyposażone w membrany z kompozytu polimerowego i przewody cewki DAIKOKU, które zapewniają lepszą dynamikę i reakcję na transjenty, co gwarantuje szczegółowy dźwięk, który zadowoli Twoje uszy.

Wiele trybów korektora
Personalizacja stylu odtwarzania

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w stosowaniu technologii akustycznych, Edifier oferuje użytkownikom cztery rodzaje trybów efektów dźwiękowych EQ. Użytkownicy mogą swobodnie wybierać dowolny tryb w aplikacji APP, aby dostosować się do różnych nawyków słuchania, zapewniając różnorodną przyjemność słuchania.

Dźwięki natury
Zrelaksuj się

Użyj dźwięków natury zawartych w aplikacji, aby powrócić do świata przyrody, w którym możesz się odstresować, uspokoić i zrelaksować, aby zapewnić dobry sen. PS. Aplikacja ma wiele praktycznych opcji, takich jak dostosowywanie czasu odtwarzania; zbieranie ulubionej muzyki, dzięki czemu jest łatwa w użyciu.

Słuchawki douszne
Zapewnienie większego komfortu

Ergonomiczna konstrukcja pół-wewnątrzuszna pasuje do większości typów uszu. To dokładne dopasowanie, w połączeniu z niewielką wagą, zapewnia, że wkładki douszne pozostają na swoim miejscu podczas noszenia.

Krystalicznie wyraźne połączenie
Wysokiej jakości rozmowy

Wbudowany wielokierunkowy mikrofon o wysokiej czułości i wysokiej rozdzielczości dokładnie odbiera ludzki głos nawet w hałaśliwym otoczeniu i ułatwia prowadzenie rozmów w wysokiej rozdzielczości w dowolnym momencie.

Interfejs typu USB-C

Interfejs typu USB-C jest kompatybilny z większością telefonów komórkowych, zapewniając stabilne połączenie. Wtyczka na obu końcach zapewnia proste i wydajne użytkowanie.

Wytrzymały kabel

Materiał o wysokiej elastyczności, zapobiegający splątaniu, zapobiegający ciągnięciu, niezawodny i trwały, abyś mógł cieszyć się wspaniałą muzyką.

Specyfikacja

Pasmo przenoszenia

20Hz - 40KHz

Wyjściowy poziom ciśnienia akustycznego

97 ± 3dBSPL(A)

Interfejs

USB-C

Długość kabla

110cm ± 5cm

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.