G7

Słuchawki gamingowe HECATE

Kolor: Czarny

Powrót do Dźwięk w grach
Opis produktu
Specyfikacja

Hi-Res Audio

Gamingowe zestawy słuchawkowe G7 zapewniają wysoką rozdzielczość 96 kHz/24 bity, dekodowanie transmisji i jakość dźwięku Hi-Res.

Wygodne nauszniki

Nauszniki do gier G7 zawierają chłodzące warstwy żelowe, które uwalniają pot i ciepło, co jest odpowiednie do długotrwałego noszenia.

Inteligentna regulacja pola dźwiękowego

Gamingowe zestawy słuchawkowe posiadają wbudowany chipset dekodujący dźwięk przestrzenny 7.1. Będziesz cieszyć się mocnym basem i czystymi wysokimi tonami, słysząc odgłosy kroków i wystrzałów podczas gry.

Łatwe sterowanie na kablu

Sterowane liniowo zestawy słuchawkowe do gier G7 oferują tryb muzyczny, tryb gier FPS i tryb gier MOBA. Z pewnością będziesz cieszyć się wysokiej jakości odgłosami kroków i efektami dźwiękowymi komunikacji.

Oświetlenie RGB

Gamingowe zestawy słuchawkowe G7 zostały wyposażone w siatkowe podświetlenie LED RGB na nausznikach. Oświetlenie RGB można zmienić na 16,8 miliona kolorów, umożliwiając dopasowanie go do bieżącej konfiguracji.

Specyfikacja

Pasmo przenoszenia

20Hz-20kHz

Impedancja

32Ω

Przetwornik

Przetworniki dynamiczne Φ50 mm

Długość kabla

3m

Zarejestruj się przez e-mail
Zarejestruj się, aby otrzymywać e-maile i komunikaty od Edifier, aby uzyskać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na promocje, nowe produkty i nie tylko.